ویژه نامهء اخبار افغانستان و تحلیل های سیاسی(بررسی های راهبردی)

Pendar News


أهلا وسهلا بك زائرنا الكريم, أنت لم تقم بتسجيل الدخول بعد! يشرفنا أن تقوم بالدخول أو التسجيل إذا رغبت بالمشاركة في المنتدى

تخلیه غرایض جنسی مجاهدین فی سبیل الله بوسیله زنان مصنوعی

اذهب الى الأسفل  پيام [صفحه 1 از 1]

Admin


Admin
يک دستگاه تانک فرانسوي به رنگ صورتي با چندي از اين زنان مصنوعي براي تبليغات و جمع آوري کمک از مردم براي اين حرکت به

اصطلاح بشر دوستانه در خيابان هاي اصلي چند شهر فرانسه تردد کرده و محموله هاي خودشان را براي ترويست هاي سوري ارسال

کرده انديک شرکت هرزه ساز فرانسوي که سالهاست در راستاي اقدامات ضد انساني فعاليت مي کند و زنان و مردان مصنوعي براي شهوت رانان مي سازد و به اين سبک به بشريت توهين و تحقير مي کند اخيرا در دفاع از ارتش آزاد و فاسد و فاحشه هاي سوريه اي بر آمده و اعلام کرده است که در راستاي حمايت از مخالفان رژيم بشار اسد زنان مصنوعي را براي تخليه شهوات انساني سربازان ارتش آزاد سوريه بصورت رايگان در اختيار آنها قرار مي دهد و در گزارشي مفصل که يک مجله هرزه نگار فرانسوي آن را منتشر کرده است اين اقدامش را علني کرده است.
اين شرکت همچنين اعلام کرده است که هيچ محدوديتي براي ارسال زنان مصنوعي ندارد و هر تعدادي که فرماندهان ارش آزاد سوريه بخواهند در اختيار آنها قرار ميد هند .اين زنان مصنوعي که مي تواند همه اعمال و رفتار يک انسان واقعي را انجام دهند متاسفانه در حال توزيع در بازارهاي دنيا، به ويژه کشورهاي اسلامي مي باشد .
بر اساس گزارش هاي منتشر شده صاحب اين شرکت فرانسوي يکي از شيخ نشيان قطري است که زد و بند هاي مالي هم با امير جديد قطر دارد.
گفتني است تا به حال چندين محموله از اين زنان مصنوعي براي تخليه غرايض جنسي سربازان وحشي ارتش آزاد سوريه که گويا ديگر زنان واقعي آنها را ارضا نمي کند ارسال شده است.
 

لازم به ذکر است که يک دستگاه تانک فرانسوي به رنگ صورتي با چندي از اين زنان مصنوعي براي تبليغات و جمع آوري کمک از مردم براي اين حرکت به اصطلاح بشر دوستانه در خيابان هاي اصلي چند شهر فرانسه تردد کرده و محموله هاي خودشان را براي ترويست هاي سوري ارسال کرده اند ، تصوير بالا کاملا گويا مي باشد.

خواندن مشخصات فردي http://pendar.usersboard.net

بازگشت به بالاي صفحه  پيام [صفحه 1 از 1]

صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد